Топ Трендів WordPress У 2018 Році

В цьому розділі будуть представлені шаблони, які можна використовувати для електронної торгівлі та створення інтернет магазинів. У сфері електронної комерції працює велика частка сайтів WordPress, а WooCommerce, без сумніву, є найпопулярнішим плагіном. Як бачимо, в 2018-му з’являться досить цікаві теми для сайтів на платформі WordPress.

Market це відмінний шаблон, для того щоб створити простий інтернет магазин. SKT Biz можна використовувати як сайт візитку компанії, а також як вітрину товарів. ReviewZine виконаний у яскравому і барвистому стилі, добре підійде для журналу про подорожі. ITek відмінно буде виглядати в якості сайту компанії або вітрини товарів. TheShop допоможе створити простий і зрозумілий каталог без всяких додаткових проблем. FPsychology представляє з себе простеньку тему, яка підійде для ресурсів психологічної спрямованості.

В цьому розділі будуть наведені ті шаблони, які можуть зробити це самостійно, без додаткових налаштувань. WordPress є досить відомою і популярною системою управління сайтом. Він повністю безкоштовний, доступний на багатьох мовах, а також володіє відкритим кодом. Все це визначило його популярність і стало причиною того, що багато сторінок зроблені з його допомогою. Таким чином, багато користувачів, які збираються зробити собі сторінку в інтернеті, але не дуже добре розбираються в питанні, швидше за все наткнутися на Вордпресс.

Шаблон для WP Webblog підійде для ведення блогів або ж для якихось простих сторінок, які хочуть передавати інформацію в мінімалістській формі. RestImpo виконана в мінімалістичному стилі, так що починаючим користувачам буде легко розібратися з тим, що і як тут працює. Magazine Hoot дозволить обмінюватися своїми думками під новинами користувачам з різних соціальних мереж.

Крім того, усі сайти WordPress оптимізовані для мобільних пристроїв і відповідають вимогам SEO. В цьому розділі будуть представлені теми для сайтів, які ідеально підійдуть для ресурсів інформаційної спрямованості. Divi – називає себе “Найкращою темою WordPress та конструктором відображуваної сторінки”, і це справді так!

В основному, на головній сторінці будуть представлені посилання на статті з інших розділів, краще використовувати для представлення текстової інформації. Однак, не варто шукати шаблони тільки в російській сегменті, змінити мову не так вже й складно, так що не треба лякатися іншої мови на скріншотах або в меню. Seller представляє з себе відмінну тему з прекрасним дизайном і зрозумілим інтерфейсом, яка ідеально підійде для будь-якого сайту.

Ocin Lite

Mesocolumn виконаний в стилі журнальних сторінок, що є не самим звичайним рішенням для магазину. Klasik відмінна тема, яка володіє всіма необхідними налаштуваннями і плагінами, для того, щоб перетвориться в інтернет магазин. OnlineMag являє собою класичний онлайн ресурс з новинами, добре адаптується під будь-який пристрій. Magbook виконаний в кращих дизайнерських традиціях, можна додати біжучий рядок з гарячими новинами. Emmet володіє простим і професійним дизайном, що робить його зрозумілим для будь-якого користувача. AccessPress Ray чудово буде виглядати, як сайт компанії або каталог товарів.

Сучасні тематики WordPress

Цю універсальну тему можна повністю налаштувати для будь-якого сайту, утім вона особливо дієва для електронної комерції. Divi пропонує стильні сторінки продуктів, є повністю адаптивною, динамічною та бездоганно інтегрується з WooCommerce. Простий і зрозумілий інтерфейс не дозволить заплутатися відвідувачам, а також дасть змогу акцентувати увагу на певних товарах. З допомогою Virtue користувач створить сторінку будь-якої спрямованості, а вбудований плагін для електронної торгівлі дозволить зібрати ще й магазин.

Kraft Lite

Сайт-портфоліо або домашня галерея Olevia добре підійде для початківців користувачів, які не хочуть на своїй сторінці нічого зайвого. FoodHunt добре підійде для кафе, ресторанів чи інших ресурсів з подібною спрямованістю. Відмінний і строгий дизайн відразу ж приверне увагу потенційних клієнтів. Шаблон Mega Magazine підійде, в основному для сайтів новин або онлайн газет. Також він стане хорошим варіантом для журналів, що зрозуміло з назви.

Сучасні тематики WordPress

StoreVilla володіє приємним дизайном, дуже гарні слайдером, а також інтеграцією з останніми плагінами електронної комерції. Allegiant може використовуватися для створення ресурсу будь-якої спрямованості, має безліч параметрів, що настроюються. Володіє гарним дизайном, всі потрібні плагіни підключені і працюють. IsleMag володіє яскравим і барвистим дизайном, так що відмінно підійде для інформації з подібним темам. Hueman володіє великою кількістю опцій, а також величезною кількістю дизайнерських рішень, які легко привернуть увагу відвідувачів.

Враховуючи те, що всі вони дуже легко інсталюються, нам варто очікувати появу величезної кількості гарних та сучасних веб-ресурсів різної тематики. Vantage це ще одна тема, в яку інтегровані всі потрібні плагіни, так що його легко можна використовувати для створення інтернет магазину. Безкоштовність, простота використання і величезна кількість шаблонів і тим для створення сайтів на WordPress не дасть просто так пройти повз. У цій статті будуть описані кілька тем, а також те, для яких ресурсів вони можуть підійти. Варто ознайомитися з даними каталогом, це може допомогти підібрати дизайн швидше.

У BootFrame Core вбудовано безліч плагінів, так що користувач завжди зможе налаштувати ресурс під себе. Personal Trainer створювався для фітнес-центрів, тренажерних залів або персональних тренерів. Якщо передбачається створення сайту одного з цих напрямків, то гарною ідеєю буде його використання. Версія WordPress 4.9 уже на стадії бета-тестування й незабаром побачить світ. Користувачі побачать позитивні зміни в редагуванні коду, керуванні темами, плагінами та простіших налаштуваннях.

Esteem володіє широким діапазоном настройок, так що підійде для втілення будь-яких цілей. Осліплювати виконаний згідно з новітніми уявленнями про інтернет ресурсах і може підійти для розробки ресурсів багатьох напрямків. Тему для WordPress Ascendant можна завантажити безкоштовно або придбати за гроші, у другому випадку додасться професійна підтримка та швидке усунення проблем.

Mh Newsdesk Lite

ColorMag є відмінним рішенням для інформаційного ресурсу, інтегрований з усіма популярними соціальними мережами. Make також, в першу чергу, покликаний представляти компанію та її продукцію. WinMetro простенька інформаційна сторінка, виконана у всім відомому стилі.

Waffle дуже популярна тема для сайту, яка легко підлаштовується під запити користувача. Make допоможе створити корпоративний сайт або ресурс бізнес тематики. Ward являє собою https://wizardsdev.com/ шаблон-хамелеон, який легко може підлаштовуватися під будь-які запити користувача. За допомогою Mini Wetland можна створити простий ресурс на квіткову або садівничу тему.

  • NewsMag дозволить представити інформацію відвідувачу в наочному і зручному форматі.
  • Personal Trainer створювався для фітнес-центрів, тренажерних залів або персональних тренерів.
  • В цьому розділі будуть представлені професійні шаблони з гарним дизайном і відмінною якістю.
  • Шаблон для WP Webblog підійде для ведення блогів або ж для якихось простих сторінок, які хочуть передавати інформацію в мінімалістській формі.

Добре підійде художникам або фотографам для презентації своїх робіт, які можна використовувати для створення тематичних добірок. На базі WordPress працює 27% сайтів в Інтернеті, зокрема такі передові бренди, як TechCrunch, CNN і UPS. Ця система дуже зручна в користуванні, тому адміністраторам-початківцям легко робити невеликі оновлення своїх сайтів, такі як зміни тексту чи публікації в блогах. Система WordPress також пропонує своїм користувачам величезну бібліотеку плагінів, тому її просто адаптувати до будь-яких потреб веб-розробки.

Відео Заголовкиwordpress

Krakatau Lite це урізана версія платного шаблону для WP, краще використовувати для ведення блогу або невеликого інформаційного сайту. З допомогою Unite легко створювати портали весільної спрямованості, так що варто завантажити і випробувати його, якщо ця тема близька до тієї, яку збиралися використовувати. Красива тема Travelify виконана в класичному дизайні, з її допомогою можна створювати сайти для мандрівників, які розповідають про нових цікавих місцях. Blaskan створювався для письменників та творчих людей, проте, його можна використовувати і з іншими цілями. Досить просто і приємний дизайн сподобається більшості відвідувачів. Theta зможе допомогти у створенні не дуже складною інтернет сторінці, функціонал краще всього підійде для блогу.

BlogStyle досить проста інтернет сторінка може підійди для нескладного ресурсу будь-якої тематики. Uncode – пропонує тонну варіантів для покращення вашого інтернет-магазину. Ви можете обирати з-поміж моря шаблонів магазинів із можливістю налаштування та легких комбінацій клавіш для здійснення функцій магазину, таких як тарифних планів.

Адаптивні Теми Для WordPress Українською

Editorialmag ще одна можливість створити простий інформаційний сайт. Sold дозволить досить сильно змінити зовнішній вигляд, так що не складе труднощів додати йому той вигляд, який хоче бачити користувачеві. Як зрозуміло з самої назви, Gazette призначена для новин, сам дизайн дозволить зосередити користувачів на головному.

NanoShop Lite була створена для представлення та продажу сучасних і високотехнологічних товарів. Mission News виконаний в стилі звичайного газетного аркуша, що відразу ж привертає увагу. Простий і наочний Studio допоможе представити компанію у вигідному світлі. NewsMag дозволить представити інформацію відвідувачу в наочному і зручному форматі. Shopera створена щоб продавати товари, весь її вигляд говорить про це з першої хвилини попадання на сайт. Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.

Chosen не містить в собі нічого зайвого, тим не менш, володіє відмінним дизайном. Tracks дозволить сконструювати будь нескладний портал для особистого користування. News Vibrant дана тема створювалася для новинних порталів, так, щоб розташовувати на головній сторінці якомога більше новин і робити це найбільш яскраво. Продовжуючи відвідувати цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на наше використання файлів cookie. Llorix One Lite зроблений з урахуванням всіх тенденцій та останніх віянь в продажах, весь його дизайн спрямований на збільшення кількості продажів.

Ці покращення допоможуть не лише адміністраторам сайтів, а й розробникам. Такі зміни просто дивовижні, адже легкість користування – це один із найважливіших аспектів для користувачів WordPress. Тренди WordPress зумовлені загальними тенденціями у веб-дизайні та новими функціями, які запускає сама компанія. Минулого року WordPress випустила версію 4.8 із багатьма новими та покращеними віджетами для додавання зображень, аудіо та відео на сайт.

Christmas Shop цей шаблон створений у різдвяній тематиці, так що варто його використовувати тільки для створення відповідного настрою. Virtue володіє великою кількістю функцій і підтримує роботу з величезною кількістю плагінів, завдяки чому легко може стати заготівлею під магазин. Base WP це досить простий шаблон, який можна без особливих труднощів переробити в магазин. Важливі новини або курси валют можна пустити біжучим рядком вгорі сайту. Free Shop допоможе легко і просто створити каталог на будь-яку тему. ShopIsle представляє із себе добре оптимізовану і просту тему для створення каталогу товарів.

Grand-Popo ця тема створювалася для інтернет магазинів, у прикладі представлений магазин телефонів, проте, переробити його на іншу тематику не так вже й складно. Artificer це стильна і елегантна тема, яка відмінно буде виглядати в магазині з продажу серйозних товарів. News Portal зможе створити потрібну атмосферу на порталі, а також дозволить акцентувати увагу користувача на потрібному матеріалі. Подібні шаблони дозволять каталогізувати інформацію, товари або статті. Багатофункціональний, з безліччю налаштувань, Manage Issue Based Magazine допоможе створити ресурс будь-якої спрямованості.

Vantage є часто завантажується і дуже популярною темою для створення каталогу. Мабуть, все що треба знати про Storefront це те, що його розробили ті ж люди, які випускають плагін для самої електронної торгівлі. Unlimited виконаний з дотриманням всіх останніх тенденцій сайтобудування, що дозволить налаштувати його в широких межах. З допомогою Newspaper X користувач легко зможе створити новинний портал. Хоча WordPress пропонує багато безкоштовних основних тем макета, спеціальні теми часто варті витрачених грошей. Оскільки система WordPress славиться зручністю користування, тут ви знайдете різні теми – від простих до складних – за різною ціною.

Не дивлячись на просту головну сторінку, Gateway володіє великою кількістю налаштувань, так що добре впорається з більшістю завдань. Однак, спочатку створювався для компаній і в якості вітрини вакансія Middle WordPress Розробник продукції. Illustrious створювався для компаній або особистих портфоліо, однак, завдяки можливості інтеграції з популярними доповненнями, може бути пристосований для багатьох цілей.

Leave a Reply